Новини

Бізнес Центр Фармація долучилася до збору "Коробки хоробрості" для онкохворих дітей
Для підтримки пацієнтів дитячих онковідділень компанія Бізнес Центр Фармація долучилася до проєкту «Коробка хоробрості» міжнародного благодійного фонду «Tabletochki».
Прогресивні технології для піклування про пацієнта
Заснована в 1931 році компанія Baxter працює в сфері охорони здоров’я, діяльність якої націлена на порятунок життів, виводячи на фармацевтичний ринок препарати для лікування рідкісних і хронічних захворювань та гострих станів.
Eli Lilly – наукова точність, з турботою про людей
Для того, щоб задовольнити найбільш гострі та нагальні медичні потреби людей, вже більше 20-ти років Бізнес Центр Фармація співпрацює з компанією з міжнародним ім’ям – Eli Lilly.
Успішне партнерство для порятунку та підтримки життя
Перетин цілей компаній — зробити інноваційні та високоякісні лікарські засоби доступними, дозволив сформувати успішне партнерство Бізнес Центр Фармації з американською компанією Baxter.
«Бізнес Центр Фармація» розширює аптечну мережу на території України
З самого початку заснування, головною місією компанії «Бізнес Центр Фармація» було забезпечення доступності життєво важливих препаратів на всій території України.
AGU: інноваційні продукти для дітей та батьків тепер і в Україні
У 2019 компанія «Бізнес Центр Фармація» уклала партнерську угоду з всесвітньо відомим брендом AGU, який випускає сучасну, високотехнологічну продукцію для догляду за немовлятами та дітьми старшого віку.
«Гінкор Форт»: венотонік, перевірений часом
Патології судин, такі як варикозне розширення вен і геморой, знаходяться на лідируючих позиціях серед всіх захворювань дорослого населення планети.