Новини

Бізнес Центр Фармація - логістичний партнер ДП Медичні закупівлі України
В листопаді 2020 року «Бізнес Центр Фармація» виграла тендер ДП «Медичні закупівлі» на комплекс послуг із зберігання, митно-брокерського супроводу та транспортування лікарських засобів, медичних виробів та допоміжних засобів до них.
Бізнес Центр Фармація розпочала розвезення вакцини проти коронавірусної інфекції Coronavac
Компанія Бізнес Центр Фармація, як логістичний партнер ДП «Медичні закупівлі України», прийняла на склад вакцину проти коронавірусної інфекції CoronaVac виробництва компанії Sinovac Biotech Ltd.
Бізнес Центр Фармація отримала дозвіл на здійснення митно-брокерської діяльності
У листопаді 2020 року Державною митною службою України було прийняте рішення про надання компанії «Бізнес Центр Фармація» дозволу на провадження митної брокерської діяльності.
Бізнес Центр Фармація отримала сертифікат відповідності міжнародному стандарту GDP
Завдяки професійному підходу та відповідальному ставленню  компанії до вимог стандарту GDP (належної дистриб'юторської практики) у фармацевтичній галузі, Бізнес Центр Фармація пройшла повну аудиторську перевірку, отримавши сертифікат відповідності у липні цього року.
Бізнес Центр Фармація взяла участь в конференції "Київські дерматологічні Дні online 2020"
У зв'язку з карантином, який введений через загрозу поширення COVID-19, дводенна конференція "KDD online 2020" проходила в онлайн-режимі.
Унікальний метод лікування приведеної стопи у немовлят
Завдяки запатентованій* розробці ізраїльської ортопедичної компанії UNFO MED LTD, для українських сімей став доступний метод лікування приведеної стопи з використанням сандалеподібної конструкції, а саме ортезу для стопи новонароджених – UNFO-s.
Інформація щодо Плаквеніл® та COVID-19
Висвітлення у світових медіа теми потенційного використання препарату Плаквеніл® (гідроксихлорохін) для лікування COVID-19 на підставі попередніх результатів незалежних досліджень з таких країн, як Китай і Франція, викликало незвично високий попит на гідроксихлорохін у багатьох країнах і в Україні зокрема.
Аптечна мережа «Астрея Фарм» отримала ліцензію, яка надає право реалізовувати у встановленому законом порядку наркотичні засоби та психотропні речовини з аптеки в місті Дніпро

Завдяки отриманню спеціального дозвільного документу – ліцензії на право здійснення господарської діяльності з обігу наркотичних засобів та психотропних речовин «Астрея Фарм» отримала право на придбання, зберігання, перевезення, знищення та реалізацію (відпуску) лікарських засобів даної групи ще в одному місті України – Дніпрі.

Профілактика пневмококової інфекції вакциною «Превенар® 13»
Інформація у даній статті призначена для фахівців в галузі охорони здоров'я/фармацевтів/медичних співробітників (далі – дипломованих медичних фахівців) і містить професійну спеціалізовану інформацію про лікарський засіб. Здійснюючи перехід на цю сторінку ви підтверджуєте, що є дипломованим медичним фахівцем та ознайомилися з даними обмеженнями на отримання інформації.
Актуальні питання алергології та пульмонології в практиці сімейного лікаря

12 листопада у м. Вінниця відбулася науково-практична конференція «Актуальні питання алергології та пульмонології в практиці сімейного лікаря». До участі у заході були запрошені лікарі загальної практики – сімейної медицини, педіатри, терапевти та лікарі вузьких спеціальностей (імунологи, інфекціоністи, пульмонологи, фтизіатри) з різних регіонів України.

Бізнес Центр Фармація виступила партнером на Міжнародній науково-практичній конференції «Захворювання кістково-м'язової системи та вік»
Нещодавно у столиці завершилась Міжнародна науково-практична конференція «Захворювання кістково-м'язової системи та вік», яка проходила 21-22 жовтня в ДУ “Інститут геронтології ім. Д.Ф. Чеботарьова НАМН України” (м. Київ), зібравши фахівців з різних регіонів України та лекторів з 14-ти країн світу.
Перша всеукраїнська конференція з питань алергії шкіри
18 - 19 жовтня в м. Києві, в UBI Conference Center пройшов перший міждисциплінарний конгрес, присвячений питанням алергії шкіри, який був організований медичними науково-освітніми платформами – Medical Knowledge Hub Allergology та Medical Knowledge Hub.
Революційна розробка та медикаментозне лікування. Бізнес Центр Фармація прийняла участь у всеукраїнських заходах з ортопедії та травматології

У вересні-жовтні 2019 року в якості партнера наша компанія прийняла участь у всеукраїнських заходах, на яких спеціалісти у сфері ортопедії та травматології обмінялися досвідом та професійними здобутками.

15-ті «Київські дерматологічні дні»: щорічна зустріч професіоналів в сфері медицини та косметології

Цьогорічна науково-практична конференція «Київські дерматологічні дні» стала ювілейною, зібравши українських та зарубіжних фахівців: дерматологів, онкодерматологів і фахівців естетичної медицини.

AGU FAMILY DAY – місце зустрічі сучасних батьків
28 вересня у самому центрі Києва пройшла зустріч-презентація – AGU FAMILY DAY, яка об’єднала батьків-блогерів для знайомства з новим брендом смарт приладів для дітей – AGU (Advanced Growing Up) в атмосфері живого спілкування.
Важливі питання діагностики і лікування онкологічних захворювань. У Херсоні пройшла щорічна міжнародна науково-практична конференція
Бізнес Центр Фармація прийняла участь у Міжнародній науково-практичній конференції Таврійської онкологічної школи на тему: «Актуальні питання міждисциплінарної взаємодії в онкології».
Представники Бізнес Центр Фармація прийняли участь у круглому столі «Вакцинація проти грипу – найкращий метод профілактики»
30 липня на засіданні круглого столу відбулося обговорення щодо підготовки до вакцинації проти грипу у сезоні 2019-2020.
Співробітництво з лідерами галузі – запорука доступності ліків для українських пацієнтів
Міжнародна фармацевтична компанія Roche, з якою Бізнес Центр Фармація підтримує довготривалі партнерські відносини, увійшла до десятки найуспішніших компаній у престижних рейтингах.
Бізнес Центр Фармація долучилася до збору "Коробки хоробрості" для онкохворих дітей
Для підтримки пацієнтів дитячих онковідділень компанія Бізнес Центр Фармація долучилася до проєкту «Коробка хоробрості» міжнародного благодійного фонду «Tabletochki».
Прогресивні технології для піклування про пацієнта
Заснована в 1931 році компанія Baxter працює в сфері охорони здоров’я, діяльність якої націлена на порятунок життів, виводячи на фармацевтичний ринок препарати для лікування рідкісних і хронічних захворювань та гострих станів.
Eli Lilly – наукова точність, з турботою про людей
Для того, щоб задовольнити найбільш гострі та нагальні медичні потреби людей, вже більше 20-ти років Бізнес Центр Фармація співпрацює з компанією з міжнародним ім’ям – Eli Lilly.
Успішне партнерство для порятунку та підтримки життя
Перетин цілей компаній — зробити інноваційні та високоякісні лікарські засоби доступними, дозволив сформувати успішне партнерство Бізнес Центр Фармації з американською компанією Baxter.
«Бізнес Центр Фармація» розширює аптечну мережу на території України
З самого початку заснування, головною місією компанії «Бізнес Центр Фармація» було забезпечення доступності життєво важливих препаратів на всій території України.
AGU: інноваційні продукти для дітей та батьків тепер і в Україні
У 2019 компанія «Бізнес Центр Фармація» уклала партнерську угоду з всесвітньо відомим брендом AGU, який випускає сучасну, високотехнологічну продукцію для догляду за немовлятами та дітьми старшого віку.
«Гінкор Форт»: венотонік, перевірений часом
Патології судин, такі як варикозне розширення вен і геморой, знаходяться на лідируючих позиціях серед всіх захворювань дорослого населення планети.