Бізнес Центр Фармація

Іінтерв’ю з власницею компанії Бізнес Центр Фармація Юлією Спальвіш

Компанія завжди складається з людей, які в ній працюють і формують свій власний стиль роботи. Тому час від часу ми будемо розповідати про співробітників Бізнес Центру Фармація, завдяки яким компанія успішно розвивається і займає своє місце на ринку.
Сьогодні у форматі інтерв’ю познайомимо вас з власницею компанії Юлією Спальвіш Yulia Spalvish, яка очолює Бізнес Центр Фармацію з першого дня роботи і дотепер.
Як і чому ви вирішили займатися саме дистриб’юцією медикаментів?
– До 1998 року я працювала в компанії, яка, як багато інших, у 90-ті роки займалася всім, чим можливо. Я відповідала за фармацевтичний напрямок. Коли стара компанія пішла з ринку, я вирішила продовжувати цей бізнес. Тому в 1998 році було засновано Бізнес Центр Фармацію, який вже майже 25 років працює на фармацевтичному ринку України.
Компанія пройшла довгий шлях. Спочатку ми були сконцентровані лише на дистриб’юції, навіть займали 11 місце на ринку, потім поступово трансформували наші активності.
Зараз у нас є 3 пріоритетних напрями:
▪️ дистриб’юція медикаментів (звісно, в нашому асортименті можуть бути і косметика, і БАДи, і вироби медичного призначення), але здебільшого ми працюємо з ліками;
▪️ логістика;
▪️ маркетингові послуги для виробників медикаментів.
Якщо не секрет, яка у вас освіта?
– Я – економіст за фахом. У 1993 році завершила навчання на очному відділенні Київського Торговельно-Економічного університету, тоді це був Інститут. Після закінчення пішла працювати, і далі вже практично без відриву від роботи в 2000 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеню кандидата економічних наук, а в 2003 отримала диплом MBA.
Я не маю медичної освіти, але за численні роки роботи прослухала величезну кількість лекцій щодо класифікації медикаментів, механізму їхньої дії, тому можу сказати, що вже трохи знаюся на цьому.
Що вас більш за все надихає в роботі?
– Для мене дуже важливо, що наш бізнес допомагає людям отримати доступ до життєво необхідних ліків, що ми робимо відповідальну і потрібну для суспільства справу. Крім того, за роки роботи я бачу, як рухається науковий прогрес, з’являються нові інноваційні ліки.
Багато захворювань, які 20 років тому були вироком, сьогодні успішно піддаються лікуванню завдяки новим медикаментам і протоколам лікування. І те, що наша компанія є навіть крихітною складовою частиною цього глобального процесу, дуже надихає мене.
Що більше за все дратує в роботі?
– Як на мене, більш за все нам заважають не ковід, не глобальні кризи і навіть не війна, а швидкість прийняття рішень у іноземних компаніях. Український ринок дуже динамічно розвивається. Через процеси, які відбуваються в Україні із 2020 року, середовище змінюється доволі швидко, важливі рішення треба приймати негайно. На жаль, багато іноземних виробників мають дуже бюрократизовану систему прийняття рішень. На узгодження одного кейсу вони можуть витрачати місяці, роками узгоджувати контракти і навіть після підписання довго не можуть почати роботу.
А час минає швидко, все навколо змінюється, і те, що узгоджували роками, втрачає актуальність. І завжди шкода, що в таких випадках більш за все страждають пацієнти, які не отримали адекватну терапію своєчасно.
Поділіться, будь ласка, вашими секретами успіху
▪️ освіта і постійне навчання,
▪️ практичний досвід,
▪️ гнучкість і швидкість мислення та прийняття рішень,
▪️ постійна адаптація до швидких змін,
▪️ досконалість,
▪️ відповідальність.
P.S. Слідкуйте за нашими публікаціями. Незабаром ми познайомимо вас з іншими членами команди.