Бізнес Центр Фармація

Продовжуємо знайомити вас зі співробітниками БЦФ. Сьогодні на наші питання відповідає Віктор Іванович Штипа, завідувач складом.

❓Як і коли ви прийшли в БЦ Фармація?
Одного жовтневого понеділка 2011 року я отримав пропозицію від менеджера по роботі з персоналом щось змінити у своїй діяльності. Я прийняв рішення. І з 27 жовтня того ж року займаю посаду завідувача аптечного складу ТОВ Бізнес Центр Фармація.
❓Що сприяло тому, що ви так довго працюєте в компанії Бізнес Центр Фармація?
Крім професійної реалізації, найважливішим критерієм є робота в колективі доброзичливих колег.
❓Які 5 особливостей відрізняє БЦФ від інших компаній?
Цікаві та масштабні проєкти. Пошук нових, перспективних видів діяльності. Хороша матеріально-технічна база. Висока мобільність і швидке реагування на забезпечення потреб клієнтів.
❓Який вектор розвитку компанії ви бачите в наступні 5 років?
Розвиток логістичних потужностей. Вдосконалення організації роботи аптечного складу та операційної логістики.
❓Яка головна цінність вашої компанії?
Головна цінність – колектив однодумців, об’єднаних спільною ідеєю. Яскравим доказом є те, як в перші тижні вторгнення ворога співробітники компанії згуртувалися. Вишгород у напівоточенні. Евакуація медикаментів на інший склад фурами через блокпости неможлива, але лікарні потребують фармпрепаратів, що зберігаються на складах компанії. І тому, відділ збуту з працівниками бухгалтерії створювали документи на відвантаження, склад комплектував, а співробітники транспортного відділу бусами доставляли медикаменти у всі регіони країни!
❓Три причини, чому ви обрали саме цю компанію?
Вибір був зроблений інтуїтивно після співбесіди з керівництвом компанії. Сподобалось розташування офісу в мальовничому районі м.Вишгород. Привабила перспектива працювати в сучасному аптечному складі, який будувався.
❓Три слова, які, на вашу думку, характеризують компанію БЦФ.
Мобільність, стабільність, людиноорієнтованість.
❓Що вас мотивує щодня крокувати в одному напрямку з БЦФ?
Гіпертрофована відповідальність за справу, якою займаюсь.
❓Чи є книги, які надихають вас на роботу?
Робота є частиною життя і, мабуть, книги надихають пройти життєвий шлях з оптимізмом і любов’ю до близьких тобі людей. Вразив твір Маріо Варгаса Льоса «Витівки кепського дівчиська». Це зворушлива історія кохання, що з’являється і зникає, залишаючи надію.
❓Що ви хочете побажати БЦФ на 25 день народження?
До ювілею хочу побажати: компанії – процвітання, колегам – щастя.