Бізнес Центр Фармація

Зберігання та логістика

Являючись одним з провідних національних дистриб’юторів інноваційних лікарських препаратів, ми приділяємо особливу увагу суворому дотриманню вимог GDP – міжнародних стандартів зберігання та дистрибуції лікарських препаратів, що підтверджено сертифікатом GDP №01/2020/GDP від 02.07.2020 р.

Сучасні фармацевтичні склади, єдина система контролю та забезпечення якості, виробничі процеси та кваліфікований персонал є гарантією найвищого рівня виконання складських операцій.

Особлива увага приділяється процесу контролю якості під час приймання лікарських препаратів, їх зберігання та подальшого транспортування в необхідних температурних і погодних умовах.

Розроблені та впроваджені нами стандарти діяльності компанії, засновані на аналізі ризиків, створюючи, таким чином, безперервний «холодовий ланцюг» на всіх етапах зберігання та транспортування.

Ми фокусуємо свою увагу на підтримці відповідності наших приміщень, холодильних камер, процесу отримання і відвантаження товару, процесу упаковування, ведення документації та контролю умов транспортування найсуворішим вимогам у фармацевтичній індустрії.

Кучменко
Світлана Борисівна
Начальник відділу зовнішньоекономічної діяльності

Такі ж підходи ми застосовуємо до препаратів, які вимагають спеціального обліку – психотропних і наркотичних засобів, відповідно до ліцензії на придбання, зберігання, перевезення, ввезення на територію України, вивезення з території України, реалізацію (відпуск), знищення наркотичних речовин (списку 1 таблиці ІІ і списку 1 таблиці ІІІ), психотропних речовин (списку 2 таблиці ІІ та списку 2 таблиці ІІІ) «Переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів».

Транспортно-логістичні послуги з перевезення препаратів вимагають відповідального підходу до кожної із стадій процесу. Це стосується не тільки неухильного дотримання належних умов транспортування, але і обов’язкові до дотримання вимоги законодавства в сфері міжнародного транспортування лікарських засобів.

Ліцензійний дозвіл на міжнародні перевезення вантажів вантажними автомобілями дозволяє нам, при виникаючих потребах, підтримувати безперервність міжнародної доставки препаратів, використовуючи власний спеціально обладнаний транспорт

Штипа
Віктор Іванович
Завідувач аптечного складу