Бізнес Центр Фармація

Взагалі, навіщо ті ліцензії?

Із власного досвіду або зі світлин законодавства кожен громадянин розуміє, що ліцензії надають право займатись господарською діяльністю й отримувати за ту діяльність прибуток. Так воно і є. І така практика приймається майже у всіх країнах світу.
Але треба звернути увагу на деякі особливості. Ліцензування оптової торгівлі медикаментами – це не просто дозвіл, наданий державою. Ліцензування оптової торгівлі – це впевненість звичайних людей, які отримують ліки в аптеках, у тому:
▪️ що медикаменти були доставлені в аптеку справжніми фахівцями в сфері фармації;
▪️що ліки зберігались в належних умовах;
▪️що на фармацевтичні склади ці ліки потрапили після ретельного вивчення фахівцями аптечного складу кожної партії медикаментів, їх відповідність заявленим виробником показників, термінів придатності, умов зберігання та інших особливостей.
До речі, первинний контроль отриманих на фармацевтичний склад медикаментів проводиться саме на цьому складі спеціально підготовленим фахівцем. Тому, наявність оптової ліцензії – це не просто дозвіл, це концепція поводження з медикаментами, це свого роду філософія фармацевтичного професіоналізму.
А якщо казати просто, то оптова ліцензія на торгівлю лікарськими засобами підтверджує, що на підприємстві є:
  • спеціально обладнані приміщення,
  • відповідна матеріальна база,
  • підготовлений персонал,
  • розроблена необхідна документація,
  • всі спеціалісти підприємства діють по суворо встановленим процедурам, які теж описані в різних документах.
Далеко не кожне приміщення або будівля може відповідати ліцензійним вимогам до аптечних складів. Тим більше, що вже багато років тому в ліцензійні умови були імплементовані загальноєвропейські стандарти систем якості, прийнятні в фармацевтичній галузі.
В нашій компанії аптечні склади були збудовані по проєкту, спеціально розробленому для фармацевтичного складу, з урахуванням європейських та американських стандартів систем фармацевтичної якості. І ми пишаємося своїми аптечними складами.
І саме головне на фармацевтичному підприємстві – це персонал. Щоб працівник складу відповідав європейським вимогам, він повинен постійно навчатись. Світ іде вперед, і вимоги до фармацевтичних систем якості теж постійно підвищуються. Тому, навчання і ще раз навчання. Наша компанія приділяє цьому питанню багато уваги і пишається тим, що на нашому аптечному складі персонал добре навчений і майже не змінюється. Тобто людям приємно працювати в нашій компанії й отримувати задоволення від своєї праці. Це і є філософія фармацевтичного професіоналізму.
P.S. БЦФ має ліцензію на провадження господарської діяльності з оптової торгівлі лікарськими засобами б/н від 09.09.2019 і ліцензію на провадження господарської діяльності з імпорту лікарськими засобами АЕ №192392 від 01.03.2013