Бізнес Центр Фармація

Про компанію

Назва нашої компанії – Бізнес Центр Фармація. Ми працюємо на фармацевтичному ринку України вже майже 25 років. Реєстрація компанії відбулася у жовтні 1998 р., тому цієї осені будемо святкувати ювілей. 

Ми знаходимось у Вишгороді, в дуже мальовничому місці, у власному офісно-складському комплексі.

Основна мета нашої діяльності – надання якісних послуг на фармацевтичному ринку України. Ми робимо як проєкти «під ключ» – від реєстрації медикаменту до його виведення на ринок, так і надаємо окремі послуги для наших партнерів – логістика, маркетинг, розмитнення зразків та інше.

Для того, щоб якість наших послуг була гарантованою, ми пройшли сертифікацію GDP у 2020 році та ISO-9001 у 2023 році. Одним з наших пріоритетів є «холодовий ланцюг» – на 100% контрольоване підтримання температурного режиму під час зберігання та транспортування медикаментів.

Нам довіряють свої ліки такі відомі виробники як Acino, AstraZeneca, Baxter, Bayer, Eli Lilly, GE Healthcare, GSK, Ipsen, Novartis, Pfizer, Roche, Sandoz, Sanofi, Takeda та інші.
Вже декілька років Бізнес Центр Фармація є логістичним партнером ДП «Медичні закупівлі України» та «Центру громадського здоров’я МОЗ України». За дорученням цих структур ми забезпечуємо лікарні медикаментами , які закуплені за бюджетні кошти або надані донорами в якості гуманітарної допомоги.
Ми також робимо логістику для організацій, основним видом діяльності яких є клінічні випробування медикаментів (CRO). 

У своїй роботі ми суворо дотримуємось етичних стандартів, постійно проходимо антикорупційні аудити.

У нас працює багато висококваліфікованих фахівців, які створюють унікальну потужну команду.