Бізнес Центр Фармація

Інтерв’ю з головним бухгалтером БЦФ Кравченко Оксаною Леонідівною

Продовжуємо знайомити вас з нашими співробітниками. Сьогодні ми поспілкувались з головним бухгалтером БЦФ Кравченко Оксаною Леонідівною.
Коли ви прийшли у БЦ Фармація?
– У листопаді 2001 року.
Що сприяє тому, що ви так довго працюєте в компанії Бізнес Центр Фармація?
– Усвідомлення того, що моя робота — важлива, що вона впливає на успіх усієї команди та компанії в цілому. Я розумію, чого від мене потребує компанія, розумію свої перспективи та перспективи колег у компанії. У нас склалася чудова команда однодумців, що розділяють мої цінності. Це саме ті люди, з якими цікаво працювати, вирішувати різні задачі.
Для мене важливо, коли керівництво цінує мою роботу та надає можливість просування ідей.
Я неодноразово відчувала допомогу та підтримку компанії і колег у різних ситуаціях. Якщо співробітників не кидають напризволяще з їхніми проблемами, це цінується, створює дуже велику лояльність до компанії. Коли робота в компанії приносить і матеріальне, і моральне задоволення, відчувається певна зона комфорту, чудовий колектив, довірчі взаємовідносини з керівництвом, то чи варто її змінювати!?
Які 5 особливостей відрізняють БЦФ від інших компаній?
– Оптимізм компанії та її менеджменту;
– БЦФ – це компанія, яка може бути різною в різних умовах;
– Швидка реакція та своєчасні зміни в компанії;
– Сміливість та бажання перемагати;
– Віра в людей.
Який вектор розвитку компанії ви бачите в наступні 5 років?
– Сьогодні важко давати будь-які прогнози. Компанія намагається забезпечити та підтримати свою унікальність на ринку. У такий невизначений час мало говорити лише про глобальні плани. Жодна стратегія не працюватиме без тактики та покрокової реалізації плану розвитку. Але в майбутньому я бачу БЦФ процвітаючою та успішною компанією.
Яка головна цінність вашої компанії?
– БЦФ є креативною та відкритою компанією до всього нового і потрібного.
Три причини, чому ви обрали саме цю компанію?
– Фармацевтична галузь;
– Імідж компанії;
– Професійний розвиток.
Три слова, які, на вашу думку, характеризують компанію БЦФ.
– Амбіції, бізнес, розвиток
Що вас мотивує щодня крокувати в одному напрямку з БЦФ?
– Тривалий час займаючись одним і тим самим, навіть найулюбленішим, можна легко вигоріти. БЦФ бере участь у різноманітних проєктах. Саме участь у розробці проєкту та новизна роботи мене надихають.
Чи є книги, які надихають вас на роботу?
– Моя улюблена книга ще з часів навчання в інституті – це «Ім’я Рози» Умберто Еко. Актуальності вона не втратила. Саме знання та розвиток є основою всього.
Що ви хочете побажати БЦФ на 25 день народження?
– Я бажаю, щоб БЦФ розвивалась у мирній країні. Нехай робота щодня буде плідною, цікавою, захоплюючою! Нехай до старань, перспектив і можливостей неодмінно додається удача. Всіх благ нам та процвітання на багато-багато років вперед!