Бізнес Центр Фармація

Готуйте санчата влітку, або як ми готувалися до зимових ризиків військового часу. Частина 2.

Окрім опалення та електрики нам треба було подбати ще про декілька моментів.
Про зв’язок – у разі відсутності мережі. Незважаючи на те, що БЦФ має договори з трьома інтернет-провайдерами та оптоволоконне підключення, існувала ймовірність втрати зв’язку через відключення електрики у провайдерів. Тому менеджментом компанії заздалегідь було прийняте рішення про встановлення та підключення Starlink. Звісно, цього не вистачило б для повноцінної роботи, але дозволяло працювати в ургентному режимі.
Крім того, БЦФ сформував запас технічної і питної води та закупив декілька біотуалетів на випадок відключення міського водопостачання й каналізації.
Ми провели опитування серед співробітників про їхні плани на випадок тривалого блекауту. З’ясувалося, що частина людей сподівалася прийти до офісу і деякий час, за можливості, мешкати там. Нам довелося врахувати цей можливий сценарій розвитку подій: було закуплено обладнання для приготування їжі та облаштування спальних місць, розрахованих на певну кількість людей.
Таким чином, в листопаді 2022 БЦФ був готовий працювати майже автономно. Це був повноцінний пункт незламності. Зараз ми можемо сказати, що взимку 2022/2023 запаси води, біотуалети та Starlink не стали в нагоді, але попереду новий невизначений зимовий сезон, до якого ми вже готові.