Бізнес Центр Фармація

Перша всеукраїнська конференція з питань алергії шкіри

18 – 19 жовтня в м. Києві, в UBI Conference Center пройшов перший міждисциплінарний конгрес, присвячений питанням алергії шкіри, який був організований медичними науково-освітніми платформами – Medical Knowledge Hub Allergology та Medical Knowledge Hub.

Організаторами заходу було запропоновано створення громадської організації «Українське товариство досліджень алергії шкіри (УТДАШ)», основною метою створення якого стало об’єднання спеціалістів: дерматологів та алергологів та фахівців фундаментальної медицини для обговорення та вирішення важливих завдань у цій сфері дослідження.

Спікери конференції ділилися досвідом, міждисциплінарними підходами і методами діагностики щодо ведення пацієнтів з атопічним дерматитом, кропив’янкою, медикаментозними ураженнями шкіри та алергічними реакціями при використанні косметичних продуктів.

«Бізнес Центр Фармація» виступила на конференції бронзовим партнером.

Являючись офіційним дистриб’ютором на території України лікарського засобу «Імодин», на виставці учасників фармацевтичного ринку представники компанії ознайомили відвідувачів заходу з детальною інформацією про цей препарат.