Бізнес Центр Фармація

БЦФ працює з медикаментами Медичних закупівель України

Влітку 2022 нам стало зрозуміло, що зима 2022/2023 не буде звичайною. Очікувалися суттєві складнощі з опаленням та освітленням💡.
БЦФ працює з медикаментами, більш того є логістичним оператором Медичних закупівель України, зберігаючи на складах ліки для державних установ охорони здоров’я України. Тому не можна було припустити навіть короткочасних порушень у роботі нашої електромережі, опалення і зв’язку.
Ще влітку 2022 БЦФ, не зважаючи на військовий час та численні ракетні атаки, побудував котельню і встановив твердопаливний котел (той, що працює на пелетах). Це було частиною плану управління ризиками – за допомогою такого котла БЦФ набував повної автономії опалення. Звісно такий котел потребує наявності електрики, але БЦФ має на території дизель генератор, який підтримує рівень електрики, достатній для належного функціонування складу та офісу, а також електроніки нового котла.
Також ми заздалегідь закупили і сконцентрували у себе резервні запаси пального, необхідного для тривалого функціонування дизель генератора та інших наших потреб.
Таким чином, основні питання були вирішені – опалення і електрика мали працювати безперервно