Бізнес Центр Фармація

Бізнес Центр Фармація виступила партнером на Міжнародній науково-практичній конференції «Захворювання кістково-м’язової системи та вік»

Нещодавно у столиці завершилась Міжнародна науково-практична конференція «Захворювання кістково-м’язової системи та вік», яка проходила 21-22 жовтня в ДУ “Інститут геронтології ім. Д.Ф. Чеботарьова НАМН України” (м. Київ), зібравши фахівців з різних регіонів України та лекторів з 14-ти країн світу.

Ця конференція стала унікальною можливістю для лікарів із Західної та Центральної Європи виступити зі своїми доповідями представивши найновіші наукові докази для покращення якості життя пацієнтів.

«Захворювання кістково-м’язової системи є надзвичайно актуальними для різних країн світу, незважаючи на економічний розвиток. Ми впевнені, що лекції та наукові доповіді, почуті під час заходу, допоможуть Вам отримати нові знання й навички, необхідні для профілактики, діагностики та лікування захворювань опорно-рухового апарату. Із цією метою ми запросили провідних фахівців, щоб забезпечити найсучасніше розуміння проблем, пов’язаних із захворюваннями кістково-м’язової системи в осіб різного, зокрема й літнього віку», – зазначив професор В. В. Поворознюк, Президент Української асоціації остеопорозу, Президент Української асоціації менопаузи, андропаузи та захворювань кістково-м’язової системи, Президент Українського підрозділу EVIDAS.

На даному заході компанія Бізнес Центр Фармація виступила у ролі партнера представивши препарат швейцарського виробника Roche – «Бонвіва®».