Історія

Бізнес Центр Фармація – це 25 років досвіду та динамічного розвитку у сфері дистрибуції лікарських засобів на ринку України. Компанія почала свою діяльність в 1994 році. За цей час був пройдений шлях від невеликого підприємства до дистриб'ютора національного масштабу і кожен етап її становлення відзначений своїми підходами та стратегіями.

Поступово накопичуючи досвід у своїй галузі, ми стали успішно співпрацювати зі світовими та вітчизняними виробниками медикаментів (Baxter, Ipsen Pharma, Sanofi, Eli Lilly, Novartis, Hoffman-La-Roche, Takeda, Sandoz (Ebewe), Astellas, Acino, AstraZeneca та ін.), приділивши особливу увагу життєво важливим препаратам, доступ до яких зазвичай ускладнений або широко не представлений.

На даний момент в компанії працює більш як 150 висококваліфікованих фахівців, які є рушійним механізмом розвитку компанії.

1994–1998

Спочатку компанія обрала стратегію спеціалізації в дистрибуції. Акцент був зроблений на роботі з гормональними препаратами. Результатом одного з перших контрактів, підписаних в цьому напрямку, стало партнерство з компанією Serono.

Пріоритетом роботи на даному етапі став ендокринологічний сегмент. В результаті роботи на цьому ринку у Бізнес Центру Фармації з'явилися прямі контракти з такими виробниками як Eli Lilly та Berlin-Chemie. Були відкриті перші аптеки мережі Аптека Гормональних Препаратів, які згодом з дочірнього підприємства перетворилися в самостійне спеціалізоване підприємство, яке функціонує в роздрібному сегменті.

1999–2002

На даному етапі також зміцнювалася співпраця з ключовими ендокринологічними установами України, результатом якої стала організація Бізнес Центром Фармацією в співдружності з ДУ «Інститут ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка» щорічної національної ендокринологічної конференції «Сучасні стандарти лікування в ендокринології».

Набутий досвід в ендокринологічному сегменті дозволив також почати роботу в таких напрямках як онкологічний, психіатричний, а також організувати дистрибуцію імунологічних препаратів.

2003–2005

У ці роки пріоритетом для Бізнес Центру Фармації стало досягнення високих стандартів сервісу в забезпеченні доступності якісних лікарських засобів.

2006–2013

Фокус на високі стандарти логістичного сервісу в спеціалізованих напрямках дали поштовх до розвитку у сфері клінічних досліджень. Бізнес Центр Фармація стала партнером таких відомих дослідницьких компаній як Parеxеl, Quintiles, PSI, IconClinicalTrials та інших. Численні аудити послугували з одного боку запорукою підвищення якості роботи, з іншого – допомогли досягти європейського рівня сервісу в наданні послуг. У квітні 2007 року наша компанія відкрила роздрібний підрозділ – Аптеку №1 в м. Київ.

2014–2015

Бізнес Центр фармація відкрила сучасний фармацевтичний склад, який спроектований і пристосований для забезпечення належних умов зберігання лікарських засобів, згідно з міжнародними стандартами.

Оскільки компанія працює з медикаментами, які вимагають спеціального температурного режиму під час зберігання і транспортування, забезпечення «холодового ланцюга» є одним з наших ключових пріоритетів. Крім того, розуміючи важливість паліативної допомоги, компанія в 2017 році отримала оптову та роздрібну ліцензію на наркотики.

2017–2018

Результатом розвитку нашої компанії у сфері роздрібної торгівлі медичними препаратами стало розширення роздрібної мережі аптек, яка в серпні 2017 року одержала свою індивідуальну назву – «Астрея Фарм». У квітні 2018 року було відкрито першу аптеку мережі «Астрея Фарм» в місті Харків. Протягом 2018 року роздрібний відділ був розширений до п'яти аптек в містах мільйонниках: Київ, Харків, Одеса, Дніпро та Львів. Перспективним напрямком нашої діяльності є відкриття нових аптек, для доступності лікарських засобів пацієнтам у всіх куточках України.

Теперішній час

Наша щоденна робота покликана забезпечити доступність життєво важливих інноваційних лікарських засобів для пацієнтів на всій території України. Ми прагнемо розвитку нашої діяльності, укладаючи нові контракти та розвиваючи активну співпрацю з виробниками медикаментів, а також інноваційних систем. Зокрема, нещодавно були укладені контракти з компаніями – Bayer, Тева Україна, Сона-Фарм, Despina Pharma Ltd, Diater та AGU (Montex Swiss AG). Розширення напрямків нашої діяльності також дозволило вивести на ринок Універсальний ортез стопи для немовлят UNFO-s, ізраїльської компанії UNFO med Ltd.

Завдяки професійному підходу, ретельній підготовці до сертифікації та відповідальному ставленню компанії до вимог стандарту GDP (належної дистриб'юторської практики) у фармацевтичній галузі, Бізнес Центр Фармація пройшла повну аудиторську перевірку, отримавши сертифікат відповідності (№01/2020/GDP).