Бізнес Центр Фармація

Історія

Трохи нашої історії.

0

Бізнес Центр Фармація «народився» 28 жовтня 1998 року. До того часу дистриб’юція медикаментів була одним із напрямків роботи іншого підприємства. В 1998 році, з метою зосередження саме на фармацевтичному ринку, було створено окрему компанію. 

0

Реєстрація БЦФ відбувалася під час фінансової кризи 1998 року. Багато інших компаній, навпаки, було тоді ліквідовано. Та завдяки нашим кваліфікованим співробітникам і надійним партнерам БЦФ не тільки вдало почав діяльність, але й створив підстави для роботи на наступні 25 років.

Саме в той час сформувався профіль БЦФ як дистриб’ютора життєво необхідних медикаментів. З 1998 року і досі у нас в команді працює Світлана Кучменко – керівник відділу логістики.

0

Спочатку Бізнес Центр Фармація орендував офісні та складські приміщення у ЗАТ «Перлина» на Подолі, по вул. Андріївській. Офіс був розташований у будинку вздовж вулиці, а склад – у будівлі у дворі. Над нашим складом зберігався весь запас української гривні, яка була вже надрукована і поступово вводилася в обіг. Тому охорона у нас була, напевно, одна з найкращих. Через це кожний візит партнерів до нас дуже ретельно узгоджувався, а співробітники мали спеціальні посвідчення для входу. 

0

Нашими першими партнерами були такі компанії як Eli Lilly (голова представництва – Вадим Скопиченко), Berlin-Chemie на чолі з Олександром Шевченком та Servier, очолюваний Романом Гладким. Нашими клієнтами були аптеки, державні лікарні, управління охорони здоров’я.

Сторінки історії БЦФ 1998–2003 та цікаві факти тих часів.

Бізнес Центр Фармація змінив дві локації – на вул. Десятинній, 12 та на вул. Левка Лук’яненка (колишня вул. Тимошенка), 29. Офіс і склад по вул. Левка Лук’яненка стали нашими першими власними приміщеннями.

БЦФ підписав дистрибуційні угоди з такими відомими фармацевтичними компаніями як GSK, Novartis, Pfizer, Roche, Sanofi та іншими. 

Наші успіхи були відзначені державою та партнерами:

У 2001-2002 БЦФ отримав сертифікат про участь у «Програмі партнерства», спрямованої на формування цивілізованих ринкових відносин, забезпечення прозорості та відкритості фармацевтичного ринку.

У 2003 році ми стали переможцями в номінації «За дистрибуцію життєво важливих лікарських засобів» у Четвертому Національному рейтингу фармацевтичної галузі України «Панацея».

В тому ж році отримали статус «Абсолютного Фаворит Олімпу» в номінації «Репутація» та нагороду – бронзову статуетку Гермеса. 

В ті роки система бюджетного фінансування закупівлі ліків тільки будувалася, але людям був потрібен інсулін, онкопрепарати тощо. Тому були дуже поширені бартерні операції: ми відвантажували в область ліки, наприклад, інсулін, а нам замість грошей передавали товари, які нам доводилося продавати, щоб повернути гроші і розрахуватися з постачальником.

Ці процеси суттєво уповільнювали фінансові розрахунки, і ми дуже вдячні партнерам, які з розумінням ставилися до тогочасних обставин і надавали можливість працювати далі.

Того часу до нашої команди приєдналися Євген Краснопольський – фінансовий директор, Оксана Кравченко – головний бухгалтер, Людмила Попова – бухгалтер та Миколай Буцький – заступник директора із зовнішніх зв’язків.