Бізнес Центр Фармація

Важливі питання діагностики і лікування онкологічних захворювань. У Херсоні пройшла щорічна міжнародна науково-практична конференція

Бізнес Центр Фармація прийняла участь у Міжнародній науково-практичній конференції Таврійської онкологічної школи на тему: «Актуальні питання міждисциплінарної взаємодії в онкології».

22-23 серпня у місті Херсон пройшла щорічна конференція, яка покликана об’єднати лікарів-онкологів і медичних представників для обміну досвідом та обговорення важливих питань діагностики і лікування онкологічних захворювань.

У конференції прийняли участь фахівці з різних куточків України, а також іноземні представники з Туреччини, Латвії, Португалії та Бельгії.

Головний лікар комунального закладу «Херсонський обласний онкологічний диспансер» Ірина Сокур зазначила, що проведення конференції у восьме свідчить про серйозний підхід до питання підготовки фахівців з онкології.

Особлива увага приділялася важливим питання взаємодії не тільки з фахівцями у області онкології, а й між різними гілками влади для забезпечення якості та доступності надання медичних послуг онкологічним хворим.

В свою чергу обговорення підходів, комплексних методів для діагностики та доступності життєво важливих лікарських засобів, допомагає створити умови до індивідуально підібраної схеми лікування для кожного пацієнта.

Важливим питанням у лікуванні пацієнтів, які зіштовхнулися з онкологією, являється підбір препаратів. Тож, в цьому році представники Бізнес Центр Фармація, як офіційний дистриб’ютор лікарських засобів, ознайомили учасників конференції з якісними препаратами (Кселода, Тарцева, Долоніка, Фентовера), які завдяки налагодженій логістиці в компанії, доступні для пацієнтів в усіх куточках України, що є надважливим у порятунку життя.