Бізнес Центр Фармація

Соціальна діяльність

Діяльність компанії не обмежується лише дистрибуцією лікарських засобів і співпрацею в області обміну науковою інформацією.

Беручи на себе соціальну відповідальність за здоров’я і життя пацієнтів, компанія на постійній основі займається благодійною діяльністю, перш за все в тих аспектах, де має місце недостатнє фінансування з боку держави.

Так, одним з останніх прикладів такої активності є фінансова участь компанії в соціальних акціях «Вивчаємо Україну», організатором якої є громадська організація «AdUnity».

Мета програми полягає в тому, щоб вихованці інтернатів та дитячих будинків змогли вивчити Україну, її природу, культуру та пам’ятні місця подорожуючи країною.

Наша компанія бере участь в програмах громадської організації «Інтегрум», яка надає гуманітарну допомогу і веде просвітницьку діяльність в навчальних закладах, пропагуючи здоровий спосіб життя серед підлітків.

Футбольна команда компанії «Бізнес Центр Фармація» бере участь в благодійних турнірах «Кубка Фармацевта», «Кубка благородства» і «Фармацевтичної Ліги», спрямовуючи таким чином кошти на закупівлю медикаментів для дітей, що живуть з цукровим діабетом, а також з онкологічними захворюваннями.

Одним з актуальних напрямків соціальної допомоги компанії є надання медикаментозної допомоги солдатам, які знаходяться в зоні АТО.