Бізнес Центр Фармація

БЦФ, як логістичний оператор Медичні закупівлі України, вже котрий рік на варті здоров’я українців 🇺🇦. Для забезпечення безперервності імунізації населення🧪, розвозимо медикаменти по областях України.

Заклади охорони здоров’я Києва, Київської та Чернігівської областей на минулому тижні вже отримали вакцини, в інші регіони доставка планується на наступному тижні.

Щоб забезпечити безперервність імунізації населення, в Україну прибуло один мільйон доз вакцин від дифтерії/правця, закуплених МЗУ.
🔹Що це за вакцина?
Мова про вакцини, щеплення якими є обов’язковими та безоплатними для пацієнтів – від дифтерії/правця зі зменшеним вмістом антигену (АДП-М).
🔸Для кого?
Препарат використовується для імунопрофілактики дорослих та дітей віком від 16 років.
Оскільки імунітет проти цих хвороб не зберігається на все життя, у дорослому віці кожні 10 років необхідно здійснювати ревакцинацію.
🔹Яка кількість?
МЗУ закупили вакцини від дифтерії/правця у 2023 році на замовлення Міністерство охорони здоров’я України у кількості понад один мільйон доз на суму 64 млн грн.
Перша партія у кількості 1 мільйон доз вже прибула на склад МЗУ, друга, у кількості понад 18 тисяч доз – очікується найближчим часом.