Бізнес Центр Фармація

Elementor #1448

Відділ продажів

Важливою складовою в організаційній структурі нашої компанії є відділ збуту лікарських засобівSales Department. Відділ продажів складається з начальника відділу та 8 менеджерів.

Кожен керівник компанії працює над оперативним та якісним забезпеченням закріпленого за ним регіону життєво необхідними лікарськими засобами, постійно працює над розширенням клієнтської бази, взаємодіє з працівниками польового департаменту компанії.

Робота польового департаменту є важливою складовою маркетингової діяльності нашої компанії, що дозволяє вчасно реагувати на постійні зміни та вимоги ринку.

НАШІ РЕГІОНАЛЬНІ ПРЕДСТАВНИКИ – ЦЕ 26 КВАЛІФІКОВАНИХ ФАХІВЦІВ, ЯКІ:

Проведення стратегічного аналізу та прогнозування, а також вивчення споживчих властивостей кожного з представлених препаратів.

  • Інформувати лікарів, аптечні мережі різних бюджетних організацій (лікарні, відділи охорони здоров’я, клініки приватної форми власності тощо) про новинки світового фармацевтичного ринку в Україні.
  • Забезпечити високий рівень підтримки продукту на ринку, реалізуючи сучасний підхід до організації роботи у своєму регіоні.
  • Фахівці нашої компанії націлені на результат і виконання місії компанії.

 

Петренко
Юлія Володимирівна
Керівник відділу продажів