Бізнес Центр Фармація

Успішне партнерство для порятунку та підтримки життя

Перетин цілей компаній — зробити інноваційні та високоякісні лікарські засоби доступними, дозволив сформувати успішне партнерство Бізнес Центр Фармації з американською компанією Baxter.

Співпраця з однією з провідних компаній на світовому фармацевтичному ринку, дає можливість забезпечити доступність життєво важливих лікарських засобів — онкологічних препаратів, парентерального харчування та уропротекторів для українських пацієнтів.

85-річна історія допомоги пацієнтам в усьому світі

Baxter — це багатонаціональна медична компанія, яка понад 85 років пропонує широкий асортимент продукції та власні запатентовані технології в медичній сфері, допомагаючи мільйонам пацієнтів в усьому світі.

Компанія виробляє і поставляє внутрішньовенні розчини та препарати, що застосовуються для заповнення дефіциту рідини, засоби для наркозу, парентерального харчування, знеболення, антибіотикотерапії, хіміотерапії та вдосконалені системи для введення лікарських засобів.

Рішення Baxter в секторі парентерального харчування

Baxter вперше представила на ринку рішення для парентерального (внутрішньовенного) харчування (ПХ) ще у 1940-х роках, розробивши одну з найбільш повних ліній для парентерального харчування, з попередньо приготованими розчинами, вітамінами та ліпідами, а також з технологією управління фармацевтичними процесами, складання рецептур і маркування.

Передові технології в лікуванні онкології

Завдяки якості, безпеці та передовим технологіям, Baxter пропонує індивідуальні варіанти лікування для всіх категорій пацієнтів, яким необхідні системи доставки цитотоксичної терапії та хіміотерапевтичні препарати, маючи в цьому напрямку більше ніж 50 років досвіду.

Інноваційні рішення для ниркової терапії

Одним з напрямків діяльності компанії є допомога пацієнтам в лікуванні нирок за допомогою інноваційних варіантів терапії, вперше застосувавши як домашній діаліз (перитонеальний діаліз), так і внутрішньоцентровий діаліз (гемодіаліз), продовжуючи розробки в даному сегменті.

Продукція компанії Baxter продається більш ніж в 100 країнах світу, і постійне розширення спектру пропозицій в медичному секторі дозволяє забезпечувати доступ до інноваційних препаратів і на території України.