Бізнес Центр Фармація

Представники Бізнес Центр Фармація прийняли участь у круглому столі «Вакцинація проти грипу – найкращий метод профілактики»

30 липня на засіданні круглого столу відбулося обговорення щодо підготовки до вакцинації проти грипу у сезоні 2019-2020.

На зустрічі були присутні доктор Уляна Супрун, в. о. міністра охорони здоров’я, представники Держлікслужби, Державного експертного центру МОЗ, виробників, дистриб’юторів вакцин, аптечних мереж, громадських організацій, активістів та інші. У цьогорічному сезоні заплановано поставку 500 тисяч доз вакцин проти грипу, що на 150 тисяч більше, аніж кількість поставлених вакцин минулого року. [1]

Під час заходу обговорювались питання щодо алгоритму руху вакцин від виробника до споживача, механізми контролю якості вакцин та строку надходження у продаж, для проведення вакцинальної кампанії.

Завдяки успішній співпраці МОЗ, ДЕЦ, та Держлікслужби з виробниками, у минулому сезоні поставка вакцин на український ринок відбулася швидко, в цьому ж році доставка вакцин планується на жовтень 2019 року.

У свою чергу аптечні мережі прозвітували щодо готовності до реалізації вакцин проти грипу. Представники Бізнес Центр Фармація розповіли про етапи відпуску вакцин в Аптеці №1 «Бізнес Центр Фармація» та в аптечній мережі «Астрея Фарм».

«В наших аптеках особлива увага приділяється умовам зберігання в окремому холодильному обладнанні та під час транспортування у термоконтейнері з холодовими елементами та термодатчиком.

Задля зручності покупців також проводиться попереднє резервування, інформаційне супроводження, надання пам’яток щодо умов зберігання під час транспортування вакцини».

Відкритий діалог між представниками круглого столу сприяє визначенню етапів поставок вакцини, всі можливі бар’єри та спрощення подання реєстраційної форми для вакцин проти грипу, що сприятиме прискоренню часу їх надходження.

Вакцинація проти грипу належить до рекомендованих щеплень, але проведення щорічної вакцинації являється найдієвішим засобом для профілактики грипу та не впливає негативно на імунітет людини, а зміцнює його. «Вакцинація проти грипу – найкращий метод профілактики!».

Джерело:
[1] Близько 500 000 доз вакцин проти грипу планують доставити в Україну