Бізнес Центр Фармація

«Гінкор Форт»: венотонік, перевірений часом

Патології судин, такі як варикозне розширення вен і геморой, знаходяться на лідируючих позиціях серед всіх захворювань дорослого населення планети.

Традиційно для лікування і запобігання порушенням кровообігу венозного русла призначають препарати з венотонізуючою і вазопротекторною дією. Одним з найбільш ефективних лікарських засобів даної групи є французький оригінальний венотонік – «Гінкор Форт».

Багатокомпонентний склад, представлений натуральним екстрактом гінкго білоба, гептамінолом і троксерутином, які забезпечують комплексну терапевтичну дію. «Гінкор Форт» на ринку фармацевтичних препаратів вже 15 років і за цей час він увійшов до Топ-10 європейських лікарських засобів.

На фоні приймання ліків поліпшується тонус судин, зменшується проникність стінки капілярів, знижується вираженість запального процесу та підвищується венозне повернення крові в серце, що попереджає застійні явища в нижніх кінцівках. Приймання препарату «Гінкор Форт» рекомендоване людям з патологіями венозного кровообігу, а також для профілактики даних захворювань.

Офіційним дистриб’ютором препарату на території України — є компанія «Бізнес Центр Фармація».