Бізнес Центр Фармація

Співробітництво з лідерами галузі – запорука доступності ліків для українських пацієнтів

Міжнародна фармацевтична компанія Roche, з якою Бізнес Центр Фармація підтримує довготривалі партнерські відносини, увійшла до десятки найуспішніших компаній у престижних рейтингах.
Так, за результатами 2018 року Roche інвестувала в дослідження та розробку (R&D) нових лікарських препаратів 11,047 млрд доларів США.
Спираючись на опубліковані дані, компанія посіла першу сходинку в рейтингу 50-ти провідних фармацевтичних компаній видання Pharmaceutical Executive, інвестувавши у створення нових лікарських засобів 9,8 млрд доларів США. [1].Компанія Roche також увійшла до десятки лідерів за обсягом інвестицій у R&D, що підтверджують дані щорічного звіту Global Innovation 1000 study [2] від компанії Strategy&.

Інвестиції у розробки склали 10,8 млрд доларів США, що дозволило компанії посісти восьму сходинку рейтингу серед найбільших світових інвесторів у інновації та першу серед фармацевтичних компаній.

За результатами 2018 року компанія посіла десяте місце в престижному рейтингу «Доступ до лікарських препаратів» (Access to Medicine Index 2018), як одна з найефективніших глобальних фармацевтичних компаній, які допомагають зробити лікарські препарати доступними пацієнтам в усьому світі та значно покращила свій результат, піднявшись на 9 позицій рейтингу в порівнянні з 2016 роком.

Про компанію Roche

Roche – являється одним з найбільших виробників біотехнологічних лікарських препаратів для лікування онкологічних, офтальмологічних і аутоімунних захворювань, важких вірусних інфекцій і порушень центральної нервової системи.
Компанія була заснована в 1896 році та протягом 120 років виробляє сучасні діагностичні засоби та інноваційні лікарські препарати для профілактики, діагностики та лікування серйозних захворювань, роблячи значний внесок у розвиток світової охорони здоров’я [3].

Посилання:
[1] Pharm Exec’s Top 50 Companies 2019. Pharmaceutical Executive Volume 39, Issue 6
[2] 2018 Global Innovation 1000 study
[3] «Рош» лідер за обсягами інвестицій в науково-дослідну діяльність серед фармацевтичних компаній