Бізнес Центр Фармація

Прогресивні технології для піклування про пацієнта

Заснована в 1931 році компанія Baxter працює в сфері охорони здоров’я, діяльність якої націлена на порятунок життів, виводячи на фармацевтичний ринок препарати для лікування рідкісних і хронічних захворювань та гострих станів.

Спрямованість розвитку включає терапевтичні області, що доповнюють присутність компанії в невідкладній, клінічній, дієтологічній, нирковій та хірургічній допомозі, а також передові технології і методи лікування.

Baxter в цифрах

Завдяки новітнім розробкам та власним запатентованим технологіям, портфель продуктів для порятунку і підтримки життя пацієнтів, який налічує понад 200 тисяч найменувань, представлений в більш ніж 100 країнах допомагає мільйонам людей в усьому світі.

Препарати компанії Baxter застосовуються понад 2 мільярди разів на рік, або близько 5,5 мільйонів на день, забезпечуючи підтримку здоров’я хворих на рак, гемофілію, а також пацієнтів, які страждають хворобами імунної системи, нирок та інших захворювань.

Діяльність компанії будується на сталому виробництві та високій якості продукції, яка створюється на 50 високотехнологічних виробничих підприємствах в 28 країнах.

Розробка та постачання препаратів, що дозволяє лікувати загрозливі для життя гострі або хронічні стани пацієнтів об’єднує більш ніж 61 000 співробітників компанії в багатьох країнах світу.

Наразі компанія Baxter продовжує формувати якість медичної сфери з проривом в основних продуктах та системах догляду для пацієнтів та медичного персоналу.

«Ми вважаємо, що наша місія з порятунку і підтримки життя – це наша остаточна заява про корпоративну відповідальність. Глобальний вплив наших продуктів, присутності і діяльності завжди буде оцінюватися через цей об’єктив, оскільки ми торкаємося життя пацієнтів, лікарів, спільнот, співробітників та інших груп по всьому світу».

Джо Алмейда, голова та генеральний директор