Бізнес Центр Фармація

Наразі, через атаки на теплові та гідроелектростанції, в енергосистемі України спостерігається дефіцит електроенергії💡 і, як наслідок, відбуваються стабілізаційні відключення.

У зв’язку з цим, БЦФ перейшов на режим частково автономного електропостачання.
Ми зберігаємо медикаменти, тому для нас критично важливо підтримувати належні температурні🌡️ умови як в холодильних камерах, так і в складських приміщеннях.
Звісно, для того, щоб медикаменти своєчасно потрапляли до пацієнтів, офіс також має працювати. Для цього у нас є 2 незалежних дизель-генератори, які повністю покривають потреби компанії.
Один основний – Matari потужністю 100 кВт із власною невеликою заправною станцією. Він автоматично вмикається при відключенні централізованого електропостачання.
На випадок, якщо основний генератор потребуватиме технічного обслуговування або ремонту, у нас є резервний генератор SYS-30 потужністю 55 кВт, якої вистачає на живлення складу офісу за схемою резервного електроживлення та економного енергоспоживання. Така схема передбачена проєктом і працює автоматично.
Завдяки цьому обладнанню ми маємо можливість працювати в сьогоднішніх умовах. Усі медикаменти зберігаються належним чином і своєчасно доставляються нашим клієнтам