15-ті «Київські дерматологічні дні»: щорічна зустріч професіоналів в сфері медицини та косметології

| 1623

Цьогорічна науково-практична конференція «Київські дерматологічні дні» стала ювілейною, зібравши українських та зарубіжних фахівців: дерматологів, онкодерматологів і фахівців естетичної медицини.

Провідна професійна подія року була організована унікальною медичною науково-освітньою платформою – Medical Knowledge Hub та відбулася за підтримки відомих світових брендів виробників і дистриб'юторів обладнання та препаратів.

Одним із срібних партнерів даного заходу виступила компанія – «Бізнес Центр Фармація». 

Тетяна Проценко (д.м.н., професор, лікар вищої категорії, член Європейської та Американської академій дерматології та венерології) Починаючи з 3 по 5 жовтня спікери з Європи та України ділилися досвідом, ознайомивши колег та гостей конференції з новими підходами, методами діагностики та лікування реальних клінічних випадків.

Одним з лекторів заходу стала Тетяна Проценко (д.м.н., професор, лікар вищої категорії, член Європейської та Американської академій дерматології та венерології) виступивши з двома важливими темами, а саме: «Особливості ведення пацієнтів з акне на фоні коморбідної патології – погляд дерматолога» та «Як підвищити успішність лікування хворих на акне» поділившись досвідом застосування препарату «Роаккутан®» швейцарської фармацевтичної компанії Ф.Хоффманн-Ля Рош Лтд. для лікування тяжких форм акне, що не піддаються стандартним методам лікування.

Також представники «Бізнес Центр Фармація» ознайомили відвідувачів заходу з інформацією про препарат на виставці учасників фармацевтичного та технологічного ринку — Industry, на якій свої стенди презентували провідні виробники фармакологічних препаратів та косметологічного обладнання.

Київські дерматологічні дні: щорічна зустріч професіоналів

Є питання - питайте!

Новини

Новости 1 — 20 з 24
Початок | Поперед. | 1 2 | Наст. | Кінець