Революційна розробка та медикаментозне лікування. Бізнес Центр Фармація прийняла участь у всеукраїнських заходах з ортопедії та травматології

| 1627

У вересні-жовтні 2019 року в якості партнера наша компанія прийняла участь у всеукраїнських заходах, на яких спеціалісти у сфері ортопедії та травматології обмінялися досвідом та професійними здобутками.

З 12 по 14 вересня в м. Приморськ, Запорізької області пройшла четверта всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні питання патології суглобів та ендопротезування». У роботі конференції прийняли участь провідні спеціалісти, які представили свої доповіді, лекції та майстер-класи.

З доповідями у загальних питаннях дорослої ортопедії проф. Григор’єва Н.В. з м. Київ ознайомила учасників конференції з успішним застосуванням препарату швейцарського виробника Roche – «Бонвіва», провівши доклад на тему: «Переломи у хворих з остеопорозом: диференційна діагностика та прогноз».

В свою чергу, завдяки успішному співробітництву Бізнес Центр Фармація з ізраїльською компанією UNFO Med. Ltd., нам вдалося представити в Україні запатентовану революційну розробку, а саме – Універсальний ортез для стопи немовлят, розроблений спеціально для терапії Metatarsus Adductus / pigeon (приведення переднього відділу стопи), про який у своєму виступі – «Нова революційна терапія приведеної стопи», розповіли Хмизов С.О. та Кикош Г.В. (м. Харків).

Вже на початку жовтня представники нашої компанії також відвідали захід у протилежному куточку України. З 9 по 11 жовтня в Івано-Франківську пройшов XVIII всеукраїнський з'їзд ортопедів-травматологів, на якому обговорювались актуальні проблеми і нові технологічні рішення. З лекціями виступили провідні зарубіжні та вітчизняні фахівці зі складних та невирішених питань травматології та ортопедії і нових лікувальних технологій.

IMG_3797.JPGПід час з’їзду медики представили свої наукові дослідження, що дозволило учасникам розширити свій професійний досвід.

Форум організовано Всеукраїнською громадською організацію «Українська асоціація ортопедів-травматологів», за участі та підтримці Національної академії медичних наук України, Міністерства охорони здоров’я України, Департаменту охорони здоров'я Івано-Франківської обласної державної адміністрації та Івано-Франківського Національного медичного університету.


Є питання - питайте!

Новини

Новости 1 — 20 з 24
Початок | Поперед. | 1 2 | Наст. | Кінець