Eli Lilly – наукова точність, з турботою про людей

| 1527
Для того, щоб задовольнити найбільш гострі та нагальні медичні потреби людей, вже більше 20-ти років Бізнес Центр Фармація співпрацює з компанією з міжнародним ім’ям – Eli Lilly.
Починаючи з 1876 року Eli Lilly пропонує рішення для поліпшення життя пацієнтів у всьому світі в галузях ендокринології, онкології, психіатрії, інфекційних захворювань, неврології, кардіології та урології.

Eli Lilly є першою компанією, що освоїла промислове виробництво пеніциліну, однією з перших почала випускати рекомбінантний людський інсулін, а також являється лідером з виробництва антипсихотичних лікарських засобів.

Починаючи з відкриття нової молекули і до того моменту, коли новий лікарський засіб стане доступним для пацієнтів, метою Eli Lilly – є забезпечення безперервного контролю його безпеки та ефективності.

Станом на 2019 рік штат співробітників налічує більше 38 600 чоловік по всьому світу. Компанія проводить  клінічні дослідження в 55 країнах світу, а продукція корпорації продається в 120 країнах.

Завдяки унікальному підходу до просування інновацій та постійному розширенню портфеля фармацевтичних продуктів, компанія Eli Lilly увійшла до списків найбільших публічних компаній світу Forbes Global 2000 та Fortune 500, а також являється членом Європейської федерації фармацевтичної промисловості та асоціацій (EFPIA).

В основі діяльності Eli Lilly лежать інновації, тож компанія виділяє значні ресурси для впровадження нових ліків, які допомагатимуть змінити життя пацієнтів, жити довше, активніше та здоровіше.

Фото: facebook.com/elilillyandco

Є питання - питайте!

Новини

Новости 1 — 20 з 24
Початок | Поперед. | 1 2 | Наст. | Кінець