Бізнес Центр Фармація отримала сертифікат відповідності міжнародному стандарту GDP

| 2480
Завдяки професійному підходу та відповідальному ставленню  компанії до вимог стандарту GDP (належної дистриб'юторської практики) у фармацевтичній галузі, Бізнес Центр Фармація пройшла повну аудиторську перевірку, отримавши сертифікат відповідності у липні цього року.
Збереження безпеки та якості продукції в ході її оптової реалізації має виключно важливе значення у фармацевтичній галузі. Держслужбою України розроблений нормативний акт – Настанова «Лікарські засоби. Належна практика дистрибуції» (СТ-Н МОЗУ 42-5.0: 2014 року), що відповідає правилам GDP ЄС і рекомендаціям PIC/S та застосовується для проведення аудиту, інспектування, сертифікації підприємств на відповідність принципам і правилам (вимогам) належної практики дистрибуції.

Безпосередньо на міжнародному рівні, згідно з прийнятими правилами, дотримання зазначеного стандарту забезпечує: якість і безпеку лікарських засобів, медичної техніки та виробів медичного призначення, гарантовані виробником, у всьому ланцюзі: поставок, зберігання і транспортування, з моменту їх приймання до постачання кінцевому споживачу.

sertifikat.jpg

Усвідомлюючи всю важливість нашої ролі в ланцюжку постачання фармацевтичної продукції Сертифікат GDP демонструє, що ми в повній мірі беремо на себе відповідальність за медикаменти, постійно вдосконалюючи принципи роботи компанії на основі європейських стандартів.

Є питання - питайте!

Новини

Новости 1 — 20 з 24
Початок | Поперед. | 1 2 | Наст. | Кінець