Бізнес Центр Фармація

Унікальний метод лікування приведеної стопи у немовлят

Завдяки запатентованій* розробці ізраїльської ортопедичної компанії UNFO MED LTD, для українських сімей став доступний метод лікування приведеної стопи з використанням сандалеподібної конструкції, а саме ортезу для стопи новонароджених – UNFO-s.

Що потрібно знати про приведену стопу?
У цього вродженого дефекту є і латинська назва Metatarsus Adductus, і суть проблеми полягає в тому, що передня частина стопи малюка вивернута всередину. Вважається, що приведена стопа формується ще в утробі матері, якщо плід неправильно розташований.

На жаль, приведення стопи – це серйозна проблема, яка значно знижує якість життя малюка, як тільки він починає ходити.

Лікування визначається тяжкістю стану і може включати в себе спостереження, витягування, бинтування, гіпсування і навіть хірургічне втручання.

Завдяки співробітництву «Бізнес Центр Фармація» з ізраїльською компанією UNFO, нам вдалось представити на ринку України продукт, з яким можливо комфортне та менш стресове рішення для лікування випадків приведення переднього відділу стопи будь-якої складності.

Ортопедичний ортез UNFO-s перший запатентований* короткий ніжний ортопедичний пристрій, який надягається під щиколоткою, в свою чергу сандалеподібна конструкція абсолютно не сковує рухи дитини та не приносить дискомфорт, також малюка можна купати, підтримувати гігієну та переодягати без будь-яких обмежень.

За допомогою UNFO маленький пацієнт і його сім’я отримують користь в результаті ефективного та інноваційного передового лікування, тоді як лікар користується більш високою надійністю цього методу .

Патент № US8,083,703 B2 від 27.12.2011 р.