AGU FAMILY DAY – місце зустрічі сучасних батьків

| 1282
28 вересня у самому центрі Києва пройшла зустріч-презентація – AGU FAMILY DAY, яка об’єднала батьків-блогерів для знайомства з новим брендом смарт приладів для дітей – AGU (Advanced Growing Up) в атмосфері живого спілкування.

logo.png

Організатор події: офіційний представник швейцарського бренду AGU в Україні – ТОВ "Бізнес Центр Фармація".

Головна ідея заходу – знайомство сучасних батьків з темою Smartбатьківства, адже технології стрімко розвиваються і вже стали невід’ємною частиною життя. Продукція бренду популярна в 12 країнах світу, тож компанія мала на меті розказати про всі переваги смарт догляду за дітьми для молодих батьків України. 

Захід проходив у форматі бранчу, який мав комфортні зони відпочинку і фуршету для батьків та ігрову зону для юних відвідувачів з розвиваючими іграми та аніматорами, а також яскраву фотозону.

На інформаційній платформі спікери – представники бренду зі Швейцарії, а також IT представники з Мінського офісу AGU BABY (Білорусь) розповіли про інноваційні смарт прилади, які допомагають сучасним батькам отримати комфорт і значно полегшити догляд за дитиною. IMG_6367.jpg

Щоб гості могли особисто ознайомитись зі смарт-новинками побачити принцип роботи, для гостей була організована маркет зона, а популярний food-блогер, з допомогою приладів показала, як за лічені хвилини можна приготувати корисні страви для малюків, витративши мінімум часу та зусиль. 

Перший AGU FAMILY DAY став поєднанням комфорту та пізнавальності, тож такі зустрічі можуть стати традицією, а гості отримають ще більше яскравих вражень.
  
IMG_6654-min.jpg IMG_6648-min.jpg

Have questions - ask!

News

Новости 1 - 20 of 21
First | Prev. | 1 2 | Next | Last