Бізнес Центр Фармація

Бізнес Центр Фармація – логістичний партнер ДП Медичні закупівлі України

В листопаді 2020 року «Бізнес Центр Фармація» виграла тендер ДП «Медичні закупівлі» на комплекс послуг із зберігання, митно-брокерського супроводу та транспортування лікарських засобів, медичних виробів та допоміжних засобів до них.

БІЗНЕС ЦЕНТР ФАРМАЦІЯ НАДАЄ ДП «МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ» КОМПЛЕКС ПОСЛУГ ІЗ ЗБЕРІГАННЯ, МИТНО-БРОКЕРСЬКОГО СУПРОВОДУ ТА ТРАНСПОРТУВАННЯ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ ТА МЕДИЧНИХ ВИРОБІВ

 

Тому в теперішній час «Бізнес Центр Фармація» здійснює за дорученням ДП «Медичні закупівлі» логістику медикаментів в усі 25 областей України.

У 2020 році ДП «Медичні закупівлі України» закупило лікарські засоби та медичні вироби за централізованими програмами МОЗ України на суму близько 4 млрд грн. Спочатку всі препарати надходять на склад компанії Бізнес Центр Фармація, де вони обов’язково проходять вхідний контроль якості. Він включає візуальний огляд, перевірку товаро-супровідних документів, кількісний контроль-перерахунок, а також проведення лабораторного аналізу у разі наявності підстав. Після проведення вхідного контролю якості та оприбуткування отриманого на склад вантажу, відбувається обмін документами, отримання наказів Міністерства охорони здоров’я України про розподіл, контактування з обласними департаментами та закладами охорони здоров’я. Отримавши всі необхідні документи та пройшовши процедури узгодження із усіма залученими структурами, Бізнес Центр Фармація розвозить ліки та медвироби у регіони, що відбувається протягом 15 календарних днів. Доставка лікарських засобів та медичних виробів – це достатньо складний процес, адже багато препаратів потребують особливих умов зберігання та транспортування, а саме поставка має відбуватись у спеціальному обладнанні та з дотриманням температурного режиму у межах від 2 до 8 градусів за Цельсієм.

Бізнес Центр Фармація разом із ДП «Медичні закупівлі України» дбає про те, щоб препарати потрапляли до закладів охорони здоров’я якнайшвидше, а також із суворим дотриманням усіх умов зберігання та транспортування лікарських засобів та медичних виробів.