News

Актуальні питання алергології та пульмонології в практиці сімейного лікаря

12 листопада у м. Вінниця відбулася науково-практична конференція «Актуальні питання алергології та пульмонології в практиці сімейного лікаря». До участі у заході були запрошені лікарі загальної практики – сімейної медицини, педіатри, терапевти та лікарі вузьких спеціальностей (імунологи, інфекціоністи, пульмонологи, фтизіатри) з різних регіонів України.

Бізнес Центр Фармація виступила партнером на Міжнародній науково-практичній конференції «Захворювання кістково-м'язової системи та вік»
Нещодавно у столиці завершилась Міжнародна науково-практична конференція «Захворювання кістково-м'язової системи та вік», яка проходила 21-22 жовтня в ДУ “Інститут геронтології ім. Д.Ф. Чеботарьова НАМН України” (м. Київ), зібравши фахівців з різних регіонів України та лекторів з 14-ти країн світу.
Перша всеукраїнська конференція з питань алергії шкіри
18-19 жовтня в м. Києві, в UBI Conference Center пройшов перший міждисциплінарний конгрес, присвячений питанням алергії шкіри, який був організований медичними науково-освітніми платформами – Medical Knowledge Hub Allergology та Medical Knowledge Hub.
Революційна розробка та медикаментозне лікування. Бізнес Центр Фармація прийняла участь у всеукраїнських заходах з ортопедії та травматології
У вересні-жовтні 2019 року в якості партнера наша компанія прийняла участь у всеукраїнських заходах, на яких спеціалісти у сфері ортопедії та травматології обмінялися досвідом та професійними здобутками.
15-ті «Київські дерматологічні дні»: щорічна зустріч професіоналів в сфері медицини та косметології
Цьогорічна науково-практична конференція «Київські дерматологічні дні» стала ювілейною, зібравши українських та зарубіжних фахівців: дерматологів, онкодерматологів і фахівців естетичної медицини.
AGU FAMILY DAY – місце зустрічі сучасних батьків
28 вересня у самому центрі Києва пройшла зустріч-презентація – AGU FAMILY DAY, яка об’єднала батьків-блогерів для знайомства з новим брендом смарт приладів для дітей – AGU (Advanced Growing Up) в атмосфері живого спілкування.
Важливі питання діагностики і лікування онкологічних захворювань. У Херсоні пройшла щорічна міжнародна науково-практична конференція
Бізнес Центр Фармація прийняла участь у Міжнародній науково-практичній конференції Таврійської онкологічної школи на тему: «Актуальні питання міждисциплінарної взаємодії в онкології».
Представники Бізнес Центр Фармація прийняли участь у круглому столі «Вакцинація проти грипу – найкращий метод профілактики»
30 липня на засіданні круглого столу відбулося обговорення щодо підготовки до вакцинації проти грипу у сезоні 2019-2020.
Співробітництво з лідерами галузі – запорука доступності ліків для українських пацієнтів
Міжнародна фармацевтична компанія Roche, з якою Бізнес Центр Фармація підтримує довготривалі партнерські відносини, увійшла до десятки найуспішніших компаній у престижних рейтингах.
Бізнес Центр Фармація долучилася до збору "Коробки хоробрості" для онкохворих дітей
Для підтримки пацієнтів дитячих онковідділень компанія Бізнес Центр Фармація долучилася до проєкту «Коробка хоробрості» міжнародного благодійного фонду «Tabletochki».
Прогресивні технології для піклування про пацієнта
Заснована в 1931 році компанія Baxter працює в сфері охорони здоров’я, діяльність якої націлена на порятунок життів, виводячи на фармацевтичний ринок препарати для лікування рідкісних і хронічних захворювань та гострих станів.
Eli Lilly – наукова точність, з турботою про людей
Для того, щоб задовольнити найбільш гострі та нагальні медичні потреби людей, вже більше 20-ти років Бізнес Центр Фармація співпрацює з компанією з міжнародним ім’ям – Eli Lilly.
Успішне партнерство для порятунку та підтримки життя
Перетин цілей компаній — зробити інноваційні та високоякісні лікарські засоби доступними, дозволив сформувати успішне партнерство Бізнес Центр Фармації з американською компанією Baxter.