About company

0
employees
0
years of successful work in the industry
0
global partners
0
regions of presence
0
retail pharmacies

Useful information

News
Аптечна мережа «Астрея Фарм» отримала ліцензію, яка надає право реалізовувати у встановленому законом порядку наркотичні засоби та психотропні речовини з аптеки в місті Дніпро
Завдяки отриманню спеціального дозвільного документу – ліцензії на право здійснення господарської діяльності з обігу наркотичних засобів та психотропних речовин «Астрея Фарм» отримала право на придбання, зберігання, перевезення, знищення та реалізацію (відпуску) лікарських засобів даної групи ще в одному місті України – Дніпрі.
News
Профілактика пневмококової інфекції вакциною «Превенар® 13»
Інформація у даній статті призначена для фахівців в галузі охорони здоров'я/фармацевтів/медичних співробітників (далі – дипломованих медичних фахівців) і містить професійну спеціалізовану інформацію про лікарський засіб. Здійснюючи перехід на цю сторінку ви підтверджуєте, що є дипломованим медичним фахівцем та ознайомилися з даними обмеженнями на отримання інформації.
News
Актуальні питання алергології та пульмонології в практиці сімейного лікаря

12 листопада у м. Вінниця відбулася науково-практична конференція «Актуальні питання алергології та пульмонології в практиці сімейного лікаря». До участі у заході були запрошені лікарі загальної практики – сімейної медицини, педіатри, терапевти та лікарі вузьких спеціальностей (імунологи, інфекціоністи, пульмонологи, фтизіатри) з різних регіонів України.

News
Бізнес Центр Фармація виступила партнером на Міжнародній науково-практичній конференції «Захворювання кістково-м'язової системи та вік»
Нещодавно у столиці завершилась Міжнародна науково-практична конференція «Захворювання кістково-м'язової системи та вік», яка проходила 21-22 жовтня в ДУ “Інститут геронтології ім. Д.Ф. Чеботарьова НАМН України” (м. Київ), зібравши фахівців з різних регіонів України та лекторів з 14-ти країн світу.
News
Перша всеукраїнська конференція з питань алергії шкіри
18-19 жовтня в м. Києві, в UBI Conference Center пройшов перший міждисциплінарний конгрес, присвячений питанням алергії шкіри, який був організований медичними науково-освітніми платформами – Medical Knowledge Hub Allergology та Medical Knowledge Hub.
News
Революційна розробка та медикаментозне лікування. Бізнес Центр Фармація прийняла участь у всеукраїнських заходах з ортопедії та травматології
У вересні-жовтні 2019 року в якості партнера наша компанія прийняла участь у всеукраїнських заходах, на яких спеціалісти у сфері ортопедії та травматології обмінялися досвідом та професійними здобутками.