Соціальна діяльність компанії

Діяльність компанії не обмежується лише дистрибуцією життєво важливих лікарських засобів і співпрацею в галузі обміну науковою інформацією. Беручи на себе соціальну відповідальність за здоров'я і життя пацієнтів, компанія на постійній основі займається благодійною діяльністю насамперед у тих аспектах де має місце недостатнє фінансування з боку держави. Так одним з останніх прикладів такої активності є фінансова участь компанії в соціальній акції «Вивчаємо Україну», організатором якої є громадська організація «AdUnity». Метою даної акції є надати прекрасну можливість вихованцям дитячого будинку м.Боярка відвідати історичні місця нашої країни.

Ми також допомагаємо дітям з обмеженими можливостями, ВІЛ інфікованим дітям, дітям-сиротам та дітям з багатодітних сімей приймати участь в новорічних подіях.

Одним з найактуальніших напрямків соціальної допомоги компанії є надання допомоги військовосужбовцям, які знаходяться в зоні АТО. Так у липні 2014 нашою компанією було закуплено і відправлено 20 військових спальних мішків. Восени того ж року на прохання Вишгородської міської адміністрації компанія укомплектувала і відправила солдатам 20 аптечок з необхідними для порятунку життя препаратами.

З повагою, команда Бізнес Центр Фармация