Якість та Відповідність Нормам

Буцький Микола Петрович

Заступник генерального директора із зовнішніх зв’язків

nbutskiy@bcph.com.ua

Фармацевтична галузь регулюється різними нормативними документами. Наша компанія підтримує діючу ліцензію на оптову торгівлю лікарськими засобами  Серія АВ № 599571, яка підтверджує відповідність нашої діяльності національному нормативному акту «Настанова. Лікарські засоби. Належна Практика Дистрибуції (GDP). CT-Н МОЗУ 42-5.0: 2014».

Цей нормативний акт приводить у відповідність національні вимоги до вимог Європейського Союзу від 5 листопада 2013 року про Належну Практику Дистрибуції (GDP) лікарських засобів для використовування людиною (Текст застосовується до ЄЕП) (2013/С343/01)» («Посібник з GDP лікарських засобів для використовування людиною від 5 листопада 2013 (Текст застосовується до ЄЕП) (2013/С343/01)) (Документ Європейської Комісії про стандарти GDP), а також для проходження постійних офіційних перевірок, аудитів клієнтів та постачальників.

Цей нормативний документ зобов’язує фармацевтичні компанії дотримуватися стандартів якості, а також забезпечувати безпеку та ефективність препаратів, які вони розповсюджують. Система управління якістю нашої компанії, побудована на оцінці ризиків, гарантує цілісність, безперервне удосконалення виробничих процесів та раціональний розподіл ресурсів.