Історія

Бізнес Центр Фармація працює на ринку України вже 20 років. Наша компанія пройшла шлях від колективу зі штатом 10 осіб до дистриб'ютора національного масштабу з розвиненою структурою оптової та роздрібної торгівлі медичними препаратами. Сьогодні ми тісно співпрацюємо з найбільшими іноземними та вітчизняними виробниками медикаментів (Baxter, Ipsen Pharma, Sanofi, Eli Lilly, Novartis, Hoffman-La-Roche, Takeda, Sandoz (Ebewe), Astellas, Фармак та ін.). Багаторічне успішне партнерство дозволяє забезпечувати населення якісними лікарськими засобами та високим рівнем сервісу. Особлива увага надається життєво важливим препаратам в таких галузях медицини як ендокринологія, онкологія, психіатрія, важкі інфекційні захворювання, та інші, доступ до яких зазвичай ускладнений або широко не представлений.

1994 - 1998

Від початку компанія вибрала стратегію спеціалізації в дистрибуції. Акцент був зроблений на постачання гормональних препаратів. Результатом одного з перших контрактів, підписаних в цьому напрямку, стало партнерство з компанією Serono.

Поступово ставало все більш зрозумілим, що забезпечення специфічних груп пацієнтів далеко від досконалості. Це послужило стимулом до фокусування зусиль і пріоритету роботи в ендокринологічному сегменті.

В результаті у Бізнес Центру Фармації з'явилися прямі контракти з такими виробниками як Eli Lilly, Berlin-Chemie. Були відкриті перші аптеки мережі Аптека Гормональних Препаратів, які згодом з дочірнього підприємства перетворилися на самостійну спеціалізовану юридичну структуру, що функціонує в роздрібному сегменті.

1999 - 2001

В одночас зміцнювалося співпраця із ключовими ендокринологічними установами України та лідерами лікарського думки в цій галузі медицини. Результатом даної співпраці стала ініціація Бізнес Центром Фармації у співдружності з НДІ ендокринології імені В. П. Комісаренка щорічної національної ендокринологічної конференції "Сучасні стандарти лікування в ендокринології".

Набутий досвід у розвитку ендокринологічного бізнесу дав поштовх до подальшого розвитку в наданні спеціалізованої допомоги. Саме в цей період були сформовані такі напрямки дистрибуції як онкологічний, психіатричний, забезпечення імунологічними препаратами.

Ці напрямки і сьогодні є ключовими у діяльності компанії - її своєрідною візитною карткою.

2002 - 2005

У ці роки пріоритетом для Бізнес Центру Фармації стало досягнення високих стандартів сервісу. Зусилля компанії були відзначені цілим рядом нагород:

переможець рейтингу «Лідери державних закупівель» в номінації «Постачальник продукції» (жовтень 2003);

нагорода «Панацея - 2003» в номінації «За дистриб'юції життєво важливих лікарських засобів» (вересень 2003);

нагорода «Фаворит Олімпу» в номінації «Репутація» (2003).

2006 – 2013

Фокус на високі стандарти логістичного сервісу в спеціалізованих напрямках дали поштовх до розвитку сервісу в галузі клінічних досліджень. Бізнес Центр Фармація стала партнером таких відомих дослідницьких компаній як Parеxеl, Quintiles, PSI, Icon Clinical Trials та інших.

Численні аудити слугували з одного боку запорукою підвищення якості роботи, з іншого - допомогли досягти європейського рівня сервісу в наданні послуг. У 2008 компанія стає лідером логістичного сервісу в галузі клінічних досліджень.

Настоящее время

На сьогоднішній день в компанії працює 121 кваліфікований фахівець. Грунтуючись на 20 роках успішної і конкурентно спроможної діяльності наша компанія постійно шукає нові можливості для розвитку, а також для забезпечення населення високоякісними життєво важливими лікарськими засобами. Постійне поповнення портфеля препаратів по праву перетворює нас на одну з компіній, що найбільш динамічно розвиваються на ринку України. Зокрема, нещодавно був укладений контракт з компанією Avacare Health International, і в даний час компанія займається виведенням нового продукту на ринок – оглядових та спеціалізованих хірургічних рукавичок.